Home from Wisteria Lane

19. února 2011 v 13:58 | Gabrielle..

Mike Delfino

Mike je nový obyvatel, který se přistěhuje v prvním díle seriálu. Také on má mnoho tajemství, které čekají na to, až je sousedé odkryjí. Mike bydlí zde se svým psem Bongem.
Zajímavost:tento dům byl připraven pro seriál "Providence" (u nás bohužel zatím nebyl vysílán).

Rodina van de Kampovi

Bree a Rex van de Kampovi zde bydlí společně se svými dvěmi dětmi Andruem a Daniell. V domě číslo 4359 ve velmi čistém, uklizeném, člověk může říci až "sterilizovaném" prostředí. Okolo domu je vždy pečlivě posekaný trávník, o který se stará Bree.
Zajímavost: tento dům byl postaven pro komedii "Můj ďábelský soused" z roku 1989, kde si hlavní roli zahrál Tom Hanks.

Rodina Youngových

Hned vedle rodiny Van de Kampových bydlí rodina Youngových. Paul, Mary-Alice a jejich syn Zach. Přistěhovali se v roce 1992. Po její smrti se v domě Paul a Zach ocitli sami a chtějí dům prodat.
Zajímavost: Přestože venkovní fasáda je dům Youngových. Vnitřní prostory tohoto domu byly použity jako vnitřek domu Van de Kampových. A také tento dům už dříve byl použit pro serial "Leav It To Beaver".

Carlos a Gabriell Solisovi

Na druhé straně ulici žijí Solisovi. Přistěhovali se v roce 2002. Jejich dům má obrovskou zahradu s venkovním bazénem, i když zadní část zahrady se v seriálu objevuje jen zřídka. John Rowland pracuje od začátku seriálu jako zahradník u Solisových, později převezme jeho práci na krátko jeho spolubydlící Justin.
Zajímavost: také tento dům byl postaven pro filmové účely již dříve a to v 50. letech pro komediální seriál "Harvey".

Susan a Julie Mayerovi

Susan Mayer a její dcera žijí v ulici Wisteria Lane od roku 1995. Do rozvodu bydlel s nimi ještě Karl.
Zajímavost: tento dům byl postaven v 70. letech pro seriál "The Hardy Boys" a v roce 1998 byl znova použit pro film "Deep Impact".

Rodina Scavových

Sousedy Susan a Julie Mayerových jsou Tom a Lynette Scavovi s jejich čtyřmi dětmi (dvojčaty Porterem a Prestonem, o rok mladším Parkrem a roční dcerou Daisy. Bydlí zde od roku 1999.
Zajímavost: i tento dům byl v 60. a 70 letech hojně používám pro filmování.

Další domy a postavy

Edie Britt bydlí po shoření jejího domu u Marty, ale v 8. díle se přestěhuje. Po smrti Marty se do domu přistěhuje její sestra Felicia Tillman, která zde vystupuje jako velmi záhadná osoba. Dům Edie Britt hned v prní díle shoří. Začne si proto stavět nový dům na stejnom místě, hned vedle Scavovým.
Marta Hubert, je velmi zvědavá a egoistická osoba. Bydlí hned vedle Youngových.
V domě číslo 4354 v ulici Wisteria Lane stojí dům rodiny Nelsonových, který stojí mezi domem Susen a domem Gabriell. Tento dům nebyl v seriálu téměř nikdy ukázán.
Zajímavost: tento dům byl postaven pro populární americký seriál "The Munsters" z roku 1964.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ms.MajusQua Ms.MajusQua | Web | 19. února 2011 v 14:27 | Reagovat

jéé super dakujem mooc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
This blog is intended to serve as an information resource for all fans of Eva Longoria, and I would be grateful if you do not copy my articles. If when you choose to copy, quote my source in the form of clickable icons or active link.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
E-LONGORIA © 2010-2011