# News • Articles

Eva Longoria » The rapper!

26. února 2011 v 17:42 | Gabrielle..
Kásná a něžná brunetka Eva Longoria se do toho pěkně obula. Odhodila nevinný pohled zoufalé manželky, oblékla si sexy plavky, nebo spíš několik širokých pruhů látky, mikinu s kapucou a vzala si do parády mikrofon. "Ahoj, jsem Eva Longoria, co kdybych vám řekla něco o sobě?" Pronesla nevinným hláskem. A pak se parádně rozjela! V sexy pózách zarapovala světu, že má latinskoamerický původ, že je jí pětatřicet let i že je zoufalá manželka na vysokých podpatcích s perlami okolo krku...


Video ovšem není Eviným debutem na hiphopové nebo raperské scéně, ale reklamou, která má nalákat diváky, aby sledoval udílení prestižních hudebních cen televize MTV, kde herečka provázela večerem jako moderátorka. Všechny ale vyděsilo, když obletěla internet zpráva, že měla zpěvačka autonehodu. zrušila snad kvůli tomu svoje účinkování na slavnostním galavečeru? Nikoliv. Srážka s protijedoucím autem sice vypada děsivě, Eva ale naštěstí vyvázla jen s pár oděrkami a nemusela proto ani do nemocnice. Její fanoušci tak nemusí věšet hlavu :)

Eva Longoria » Does it like to hard..

23. února 2011 v 17:19 | Gabrielle..
Herečka Eva Longoria, která se proslavila v seriálu Zoufalé manželky prozradila, jak to má v posteli nejraději! I když bývají hollywoodské hvězdy skoupé na informace o svém milostném životě, Eva Longoria je výjimkou!"Mám ráda při sexu, když mám hedvábným šátkem svázané ruce," uculila se krásná herečka.Prý podle ní totiž žena nemusí být vždy dominantní a naopak si užije chvíle, kdy se může submisivně oddávat svému partnerovi, který jí rozmazluje něžnými polibky a dotyky nebo jí drsně svede...

Eva Longoria and brother Penélope Cruz?!

21. února 2011 v 17:39 | Gabrielle..
© E-LONGORIA
Po nedávném rozpadu manželství se hollywoodská herečka Eva Longoria (35) trápila mnohem kratší dobu, než se původně očekávalo.
Sotva Eva ukončila vztah s basketbalistou Tonym Parkerem (28), zalovila v hvězdných vodách a začala chodit s Eduardem (25), mladším bratrem slavné španělské herečky Penélope Cruz (36).
Eduardo má žhavou španělskou krev, Eva je na tom podobně díky hispánským předkům. O deset let mladší zpěvák jí učaroval nejen svými tklivými melodiemi, kterými láme srdce seňorit, ale především pohlednou tváří a sexy tělem.
Představitelka Gabrielle Solisové ze seriálu Zoufalé manželky tak i v reálném životě dostála televizní pověsti nenasytné milenky. Eduarda vábí jako siréna. Posílá mu dárky a květiny, nechává mu sexuálně dráždivé vzkazy. "Už se nemůžu dočkat, až budeš u mě v posteli," napsala Eduardovi nedávno.
Co tomu říká rodina? Penélope Cruz i její mladší sestra Mónica (33) jsou vztahem nadšeny a věkový rozdíl jim vůbec nevadí. Eva je jejich dlouholetou kamarádkou a klidně by ji přijaly do rodiny. A Eduardově umělecké kariéře vztah se slavnou herečkou rozhodně neublíží.

Eva Longoria » Looks like an angel ... It is the devil!

20. února 2011 v 15:22 | Gabrielle..
© E-LONGORIA
LOS ANGELES - Americká sexy herečka ze seriálu Zoufalé hospodyně Eva Longoria (35) vypadá sice jako andílek, svým sousedům ale dělá ze života peklo.
Kdyby se v Los Angeles vyhlašoval titul »nejhorší sousedka«, vyhrála by zřejmě na celé čáře.
Každé ráno, den co den, se přesně o půl šesté rozezní ulicí ohlušující gong. Bez toho, aby si do něj několikrát bouchla, si Eva nedokáže představit den. "Je to takový můj ranní rituál," směje se. "Pomáhá mi navázat duševní spojení s mým miláčkem." Tím byl americký basketbalista Tony Parker. A ačkoliv ho sousedi krásné Evy znají jenom ze sportovních přenosů v televizi, vždy prý fandí mužstvu soupeře...
 
 

Reklama
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
This blog is intended to serve as an information resource for all fans of Eva Longoria, and I would be grateful if you do not copy my articles. If when you choose to copy, quote my source in the form of clickable icons or active link.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
E-LONGORIA © 2010-2011